Shitet Ambient Komercial ne Bllok! - 35m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 186

Përshkrimi i pronës

REFAK08039 - Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te Bllokut dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Ambienti mund te perdoret per klinike dentare, studio avokatie ose noterie dhe shume sherbime te tjera. Ambienti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Pervec siperfaqes se brendshme prej 35 m prona ka edhe 11m siperfaqe te jashtme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge... - 80m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti s...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...

110,000€
Tek Rruga E Kavajes, Brenda Qendres Tregtare Condor , S... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek rruga e Kavajes, ne nje Qender Tregtare, shitet Ambient, ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 80 m2 per cdo lloj biznesi. Fakti qe n...