Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge!!! - 80m2

E mobiluar
270,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 216

Përshkrimi i pronës

REFES526303 - Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti sherben si zyre dhe ka siperfaqe bruto 80 m2 dhe siperfaqe neto 65 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente. Ambientet jane te ndara me gips, dhe mund te kthehet shume lehte ne open space sic ka qene. Duke pasur parasysh vendndodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire per zyra te ndryshme, laboratore, studio, etj. Aktualisht ambienti shfrytezohet nga pronari, por ne rast shitje pronari deshiron ta mbaj me qira afatgjat me vlere te konsiderueshme qiraje. Prona ka fasade xhami dhe orientim Jug-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,000€ / muaj
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga e Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen korridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson, shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 4...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...