Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 3+1, me Location Perfekt!!! - 124m2

Furnished
700€ / month

  • Rruga Medar Shtylla
  • 97
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK057049 - Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar me orientim Jug- Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 124m² dhe ndodhet buze rruge duke patur shume afer linjat e urbaneve dhe facilitetet e tjera. Organizohet ne nje korridor te bollshem, dhoma e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera ka edhe tualet te dedikuar si dhe nje tualet tjeter. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane per te jetuar duke qene shume afer liqenit artificial dhe parkut te madhe. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Medar Shtylla
Construction Year 2002
Total Building Floors 12

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallat...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobi...

800€ / month
Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me V... - 123m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me a...