Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 120m2

Furnished
650€ / month

  • Rruga Him Kolli
  • 42
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527313 - Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapesirat ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ne nje ambjent te vecuar gatimi ngrenie, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te perfshire , 2 dhoma gjumi te tjera dhe nje tualet dite ne korridor. Apartamenti ka pamje dhe drite. Zona eshte mjaft e mire me shume sherbime prane. Aksesohet direkt nga rruga kryesore. Cmimi i qerase mujore i referohet vleres neto te saj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 120m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 11
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Him Kolli
Construction Year 2015
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

750€ / month
Ne Zonen E Myslym Shyrit, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Islam Alla

Prane Qendres se qytetit ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera apartament i sapo investuar totalisht dhe arreduar me stil dhe komoditet. Aartamenti n...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...