Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te Bollshme! - 160m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Prokop Mima
  • 28
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087315 - Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor dhe ka siperfaqe neto 160m². Organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, ne sallonin e ndenjes qe eshte i bollshem i ndare ne dy ambjente me dalje ne ballkon, ambjenti i gatimit dhe ngrenies jane ne nje hapsire me vete. Ka 3 dhoma te bollshme gjumi, nje ballkon te dyte dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuarat ne Tirane me cdo sherbim te mundshem prane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 160m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Prokop Mima
Construction Year 2004
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
1,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra/ K... - 90m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Ne zonen e Komunes se Parisit prane shkolles Kristaq Rama jepet me qera ambjent per zyra/ klinika etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare (dyti nga toka...

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hape...

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...