Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 104m2

Furnished

198,000€

192,000€

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 97
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707233 - Tek Myslym Shyri, Prane Gjykates Se Larte, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 103.6 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi femijesh, depo dhe tualeti. Apartamenti eshte i investuar: shtrimi me parket ne dhomat e gjumit, kondicioner. Orientimi i apartamentit eshte perendim, ndersa dhomat e gjumit kane orientim lindje, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Shyqyri Bërxolli
Construction Year 1995
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobi...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...