Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 147m2

Unfurnished
191,000€

  • Rruga Gjon Krisli
  • 130
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA636858 - Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi, dhoma e gjumit matrimoniale me dalje ne ballkon dhe me tualet te dedikuar me dritare, si dhe nje tualet tjeter. Kompleksi eshte i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca dallohet per punime mjaft cilesore dhe moderne. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 147m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Gjon Krisli
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

105,000€

112,000€

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!... - 106m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Osmet

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 (...

184,000€
Tek Rezidenca Tulipani, Shitet Super Apartament 1+1 Me... - 87m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Unaza e Madhe

Tek Rezidenca Tulipani Shitet Super Apartament 1+1 Me Oborr dhe 2 Poste Parkimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 86.81 m2 dhe 42m2 oborr dhe organizoh...

185,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kompleksin "Ndregjoni" Shitet Ap... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhin te Vecuar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe net...