Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !! - 166m2

Unfurnished
200,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 60
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG167367 - Ne Yzberisht, Prane Bulevardit Migjeni, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte Dhe Hapsira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 166 m2 dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientohet drejt lindjes dhe jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Vendndodhja e apartamentit ne nje zone me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 166m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga 3 Deshmoret
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 141m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje...

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

132,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet n...