Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! - 82m2

Furnished
550€ / month

  • Rruga Maliq Muço
  • 47
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAJ697291 - Ne Qender Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! Papafingo organizohet nga nje sallon , kuzhina , dhoma e gjumit , 1 tualet me dritare dhe veranda me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82m2 bruto dhe 76m2 neto dhe ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar me ashensore. Papafingo eshte e investuar me punime cilesore dhe pajisje te reja. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te sigurt dhe komode. Ka akses direkt me qendren e qytetit si dhe rruget kryesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 82m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 10
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Maliq Muço
Construction Year 2003
Total Building Floors 10

Features

Veranda Elevator Invested Recently Toilet with Window South Orientation West Orientation Attic View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

E RE
137,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mun... - 68m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertim te ri 11 katesh, te mi...

E RE
600€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...