Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Bollshem Me Pamje Te Lire!!! - 85m2

Furnished
550€ / month

  • Pazari i Ri
  • 36
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFES527297 - Tek Pazari I Ri Jepet Apartament 1+1 I Bollshem Me Qira Me Super Vendodhje. Apartamenti ndodhet prane Neptunit ne nje ndertim te ri me ashensor ne katin e 10. Apartamenti organizohet me nje koridor shperndares, dhoma e gjumit, tualeti i bollshem dhe salloni i madh me kuzhin me vete dhe me dalje ne ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt me akses te menjehershem ne rruget kryesore te qytetit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 85m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 10
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Pazari i Ri
Construction Year 2005
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

E RE
600€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...