Tek Nisharaku, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Zyra !!! - 60m2

Unfurnished
450€ / month

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 32
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577368 - Tek Nisharaku, prane Ish-Uet Jepet Me Qira Apartament 1+1 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte e organizuar ne 2-dhoma njera me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme: zyre programimi, zyre projektesh, zyre avokatie, zyre noteriale. Cmimi i qirase eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Shefqet Musaraj
Construction Year --
Total Building Floors 8

Features

Elevator Balcony Parking Opportunity Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...