Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe I Pa Banuar Me Pare !!! - 50m2

Furnished

450€ / month

420€ / month

  • Rruga Lluke Kacaj
  • 32
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647352 - Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te fundit te nje pallati eksiztues pa ashensor dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i Investuar totalisht duke filluar nga tarraca e izoluar, sistem kapot te brendshem per ruajtjen e temperaturave, instalime elektrike dhe hidraulike te reja, mobilim i ri me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facelitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997 !!!

Property Details

Total Area 50m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Lluke Kacaj
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 7 kateshe, te mireadministruar me ashen...

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...