Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

400€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Biznesi "Pizzeri",... - 55m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Biznesi "Pizzeri", Ne Gjendje Pune, Buze Rruge!! Lokali me siperfaqe totale 55m2, eshte nje mundesi ideale per te...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Mangalem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, N... - 58m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Kompleksi Mangalem ne Ali Dem, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe totale 58m². Or...

120,000€
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1, Me Plani... - 101m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Simon Gjoni

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka siperfaqe totale 100.87 m2 nga k...

165,000€
Prane Kopshtit Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orga... - 106m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Prane Kopshtit botanik dhe Rezidences kodra e diellit shitet apartament 2+1+2 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne nje zone ideale per banim,...

1,000€ / muaj
Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re, Jepet Me Qir... - 200m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bajram Curri Boulevard

Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re Jepet Me Qira Lokal Me Klientele Te Rregullt. Lokali ndodhet prane ures se re te kompleksit delijorgji dhe a...

600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Po... - 100m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi Colombo tek Liqeni Thate jepet me qira Apartamet 2+1 me post parkimi. Apartamenti me siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e dyte te...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Zyre 145 M2 Me Pamje... - 145m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Tek Sheshi Willson, jepet me qira super ambient per zyra me pamje te lire! Ambienti ka nje siperfaqe prej 145m2 dhe eshte i ndare ne 4 dhoma, nje depo...

197,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 152m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 152 m...

136,000€

143,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me O... - 124m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt Me Pamje Nga Fusha !! Garden Residence Turd...

395,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, Me Super Planime... - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131m2 neto te pasqyruara ne certifikate dhe...

160,000€
Cmim i diskutueshem

165,000€

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 2+1+2, Me Pla... - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Prane Liqenit Te Thate Shitet Apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, te nje ndertimi te viti...

1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament 3... - 140m2
Kopshti zoologjik - Rruga Kopshtit

Tek Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Super Apartament Me Pamje Fantastike !! Apartamenti eshte super i investuar me cilesine me te mire dhe me nje org...

120,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te B... - 80m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pese k...

89,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfek... - 93m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk , Rruga Shefqet Kuka , Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t banim te nje ndertese 6- kateshe...

600€ / muaj
Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2, Me Hape... - 110m2
9 kateshet - Rruga Qemal Stafa

Tek 9 Katshet, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2, ndodhet ne katin e shtate banim te nje...

154,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Apartament... - 119m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments", Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti me siperfaqe bruto 119 m...

400€ / muaj
Tek Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me P... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Materniteti I Ri, buze bulevardit Zhan D'Ark jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 93 m2, ne katin e 2 te nje...

143,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Bulervardit "Gjergj Fishta" , Shitet Apartament 2... - 95m2
UET - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin "Gjergj Fishta", prane Universitet" Mesdhetar" shitet apartament 2+1ne katin e katert banim te nje pallati shtate katesh, ndertim i viti...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1, me kubature te rregullt, si mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe totale 103 m2, eshte i orga...

850€ / muaj

900€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me Planimetri P... - 120m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Fondit Besa, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 ne katin e 9-te te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor,...

145,000€
Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1+2 Super I I... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fiks tek Restorant Fresku, shitet apartament 2+1+2 tualete ,ballkon dhe gatim te vecuar i mobiluar si ne foto. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ban...

165,000€
Prane Gjimnazit "Petro Nini", Shitet Apartament 2+1, Me... - 92m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Prane Gjimnazit "Petro Nini Luarasi", shitet apartament 2+1, me kubature te rregullt, si mundesi ideale investimi. Apartamenti me siperfaqe totale 92...

105,000€

110,000€

Ne Fresk , Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per... - 186m2
Fresku - SH54

Ne Fresk,Afer Bar Dion, Shitet Njesi Biznesi Ne Katin 0 Perfekt Per Investim !! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh te miradminist...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt !!! - 123m2
Astir - Rruga Sabri Preveza

Ne Astir prane Furre Pasticeri Shinjatari shitet apartament 2+1 me Orientim Perfekt Jug-Perendim. Apartamenti em Siperfaqe totale 123.3 m2 , neto 114...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.