Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

E RE
500€ / muaj
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Panorama, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 100m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Prane kompleksit Panorama dhe Hipotekes, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadmi...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Shitet Dyqan Buze Rruge !! - 24m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet dyqan/ambient biznesi ne Bllok ne katin 0 buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 24m2 dhe mund te perdoret per shume mundesi bisnesi s...

E RE
750€ / muaj

900€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Super Apartame... - 70m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 I Investuar !! Apartamenti strukturohet...

92,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Ne Nd... - 92m2
Don Bosko - Rruga Egnatia

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2, ne nje ndertim te ri te Vitit 2021. Apartamenti ndodhet shume prane kompleksit Vizion Plus, ne nje ndertim te ri...

E RE
65,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 3+1 Me Orienti... - 90m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Te Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 3+ 1 me siperfaqe neto 90 m2 ne katin 5 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzis...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Gardes, Shitet Apartament 3+1 Perfekt Per Investi... - 113m2
Garda - Rruga Vaso Pasha

Prane Gardes se Republikes, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 6 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim...

E RE
64,000€
Prane Viles Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 70m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Prane Viles Gold, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 70 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzistues...

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 I In... - 88m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 i sapo investuar. Garden Residence Turdiu eshte nje kom...

150,000€

171,600€

Super Okazion !! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Super Okazion, per vetem 1050 euro/m2 !! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kler...

E RE
60,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !... - 51m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen "Kongresi i Lushnjes" prane Supermarket Spar shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n...

415€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me shkalle dhe administrim shume te mire. Apa...

52,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 65m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Vodafonit shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 65 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati 8-katesh te mireadmi...

E RE
350€ / muaj
Prane Sheshit Willson, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 50m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane Sheshit Willson, pas Supermarket Xhangollit jepet me qira ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 8-kateshe ndertim...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi "ismail Qemali", Jepet Me Qira Apartament... - 88m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen "Tefta Tashko" prane Gjimnazit "Ismail Qermali" jepet me qira apartament 2+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...

E RE
750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 127m2
Ish Parku - Kavaja Street

Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 1...

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles Se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri te mireadministru...

E RE
400€ / muaj
Te Kompleksi Green City, Jepet Me Qira Njesi Tregtare !... - 45m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Te Kompleksi Green City, jepet me qira njesi tregtare me siperfaqe 45 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bulevardin Zhan D'ark, Jepet Me Qira Super Ambient P... - 65m2
Blv. Zhan D'Ark - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i c...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Me H... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katine 8...

E RE
95,000€
Prane Shkolles Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 I Mo... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Prane shkolles Vasil Shanto, shitet apartament 2+1 ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe 67.8 m2 me certifikate pronesie...

E RE
98,500€

105,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

85,000€
Cmim i diskutueshem

95,000€

Ne Fresk, Shitet Super Papafingo 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 158m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Furre Buke "Melisa" Shitet super papafingo 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Papafingo m...

60,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 59m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, prane "Bocca Caffe" shiten dy apartamente 1+1 te pershtatur ne nje apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.