Tek Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! - 80m2

E pa mobiluar

122,000€

118,000€

  • New Boulevard Tirana
  • 840
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646945 - Tek Bulevardi I Ri, Ne "Rezidencen Avid" Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjlberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen. Ka cilesi te larte punimesh dhe ndertim me produkte ekologjike. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 79.70 bruto nga te cilat 71.25m2 jane neto dhe eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem me shume drite bashke me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe 1 tualet kryesor me dritare. Orientimi jug ben qe te ket drite dhe i ngrohte pjesen me te madhe te dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe ka filluar banimi. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga New Boulevard Tirana
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 7 katesh, te mireadministruar me ashen...

E RE
137,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mun... - 68m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi te ri 11 katesh, te m...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...