Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 91m2

E pa mobiluar
131,900€

  • Rruga Javer Malo
  • 66
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707293 - Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 91.12 m2 dhe siperfaqe neto 74.3 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualeti. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Riverside Residences eshte nje kompleks banimi dhe sherbimesh, i projektuar duke pasur si qellim primar komoditetin dhe qetesine tuaj, duke ju ofruar çdo gje qe ju nevoitet si: ambiente te gjelberuara, rekreative, shlodhese dhe nje Qender Tregtare ku do te mund te beni te gjitha blerjet tuaja. Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi dhe siguri per ju dhe familjen tuaj. Momentalisht godina ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensi Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674073997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Javer Malo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...

97,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me P... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...