Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! - 82m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Maliq Muço
  • 47
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ697291 - Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! Papafingo organizohet nga nje sallon , kuzhina , dhoma e gjumit , 1 tualet me dritare dhe veranda me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82m2 bruto dhe 76m2 neto dhe ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar me ashensor. Papafingo eshte e investuar me punime cilesore dhe pajisje te reja. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te sigurt dhe komode. Ka akses direkt me qendren e qytetit si dhe rruget kryesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 10
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Maliq Muço
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 10

Tipare

Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Papafingo Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

420€ / muaj

450€ / muaj

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Pas Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5, te fundit te nje...

450€ / muaj
Tek Nisharaku, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtats... - 60m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Tek Nisharaku, prane Ish-Uet Jepet Me Qira Apartament 1+1 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pal...