Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Planimetri Perfekte!!! - 131m2

E pa mobiluar
235,000€

  • Rruga Bilal Sina
  • 105
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646913 - Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 130.65 m² dhe neto 111.48 m², ndodhet ne katin e dyte banim te nje godine 6 kateshe me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale me garderobe te dedikuar dhe tualet te dedikuar, dhome femijesh, dhe nje tjeter tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte perfekt jug-perendim cka ben te kete diell dhe drite gjithe diten. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet teper cilesore, duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike te markave me te njohura, fasade te ventiluar, dritare dopioxham plastike te paisura me grila, parket AC4 etj. Ndertimi eshte ne faze suvatimi dhe pritet te mbaroje brenda 6 muajsh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Bilal Sina
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
237,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Komuna e Parisit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

E RE
230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....