Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Banim Edhe Biznes !!! - 95m2

E pa mobiluar
226,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 43
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB647288 - Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Banim Edhe Biznes !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te sapoperfunduar me dy ashensore me siperfaqe totale 94.5m2 dhe neto 83 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet. Vihet re nje supercilesi punimesh duke filluar nga fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

221,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1,... - 122m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Turquoise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...