Tek Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! - 118m2

E pa mobiluar

284,000€

279,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 86
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707215 - Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 118.2 m2 dhe siperfaqe neto 101.4 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Secili ambient ka ballkon te dedikuar. Orientimi i apartamentit eshte Jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, teper komode dhe qe ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese cilesore. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare punimesh dhe apartamenti behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Bashke me apartamentin ofrohet garazh (jo i detyrueshem) me cmim ekstra 28.000 euro. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...