Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi!! - 106m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 141
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646155 - Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti tjeter kryesor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket, sistem kondicionimi, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Orientimi eshte drejt Lindjes. Apartamenti te ofron te gjithe pamjen e parkut rinia. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 12
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Reshit Çollaku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 14

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...

1,200€ / muaj
Ne Bllok, Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Apartament 2... - 130m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Prane Vesa Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 9 katesh te mire...

1,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Inves... - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne n...