Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! - 144m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 26
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707197 - Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave te rezidences, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 144 m2 dhe siperfaqe neto 124 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, garderobe dhe dalje ne ballkon, dhome gjumi , tualet i aksesueshem nga korridori me lavanteri. Apartamenti ndodhet ne nje godine te vitit 2024 dhe eshte totalisht i investuar; termoizolim, izolim akustik, vetrata triplex me grile elektrike, kondicioner, mobilim i ri i markave me cilesore. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit :+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 144m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...