Tek Gjykata e Tiranes, buze Bulevardit, Shitet Apartament 2+1, me Super Location!!! - 62m2

E pa mobiluar

168,000€

160,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 89
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057272 - Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne ambientin e ndenjes, se bashku me kuzhinen dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare, Apartamenti orientohet nga Jug-Lindja dhe Perendimi, qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar nga pronari duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, tualeti, parketi, dritare dopio xham, etj...Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer qendres qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qirate ne ate zone jane te shtrenjta. Duke qene se eshte i pozicionuar buze Bulevardit eshte nje mundesi ideale edhe per zyra.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...