Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Post Parkimi !!! - 62m2

E mobiluar
490€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 73
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577168 - Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2022. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartament eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

530€ / muaj

580€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 65m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje sip...

99,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...