Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Post Parkimi !!! - 62m2

Furnished
490€ / month

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 73
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577168 - Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2022. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartament eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 62m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Fusha e Aviacionit
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2022
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

530€ / month

580€ / month

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 65m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Me Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje sip...

99,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...