Tek Rruga e Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1, me Location & Planimetri Perfekte!!! - 76m2

E pa mobiluar
163,000€

  • Rruga e Bogdanëve
  • 93
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057279 - Tek Rruga e Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe neto prej 76 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera eshte me dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Orientimi nga Jug-Lindja dhe Perendimi e ben te kete drite gjate gjithe dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me Qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga e Bogdanëve
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...

164,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Ish-Uet , Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 117m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Pas ish-Universitetit Europian Te Tiranes, ne rrugen "Shefqet Musaraj" Shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e p...