Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra Ose Banim!!! - 115m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 44
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB117335 - Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqe prej 115 m2 dh organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies i bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalj ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme me akses ne Rrugen e Kavajes dhe vetem 5 minuta larg qendres. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per zyra ose banim.Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaq...

166,500€

173,000€

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Tot... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2, nga te cilat 75 m2 apartamenti dhe...

1,000€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave...