Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investuar!!! - 60m2

E pa mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
  • 133

Përshkrimi i pronës

REFSK056652 - Ne zonen e Don Boskos, Perballe Gjykates Administrative Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 60 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, 1 ambient te bollshem dhe 1 tualet. Mund te perdoret per zyra: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Se bashku me ambientin disponohet post parkimi (opsional) me vlere 50 €/muaj. Orientimi i ambjentit eshte jug-lindje, dhe pozicionohet nga ana e rruges kryesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

650€ / muaj
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave, Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje sipe...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...