Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Ambient Biznesi Ne Katin Zero !! - 66m2

E pa mobiluar
145,000€

  • Rruga Siri Kodra
  • 114

Përshkrimi i pronës

REFSK054455 - Tek rruga Siri Kodra, prane karburantit GegaOil, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në dy hapesira, nje depo dhe nje tualet. Dyqani është i përshtatshem për një sërë aktivitetesh të ndryshme si : dyqan, parukeri, berber, exchange, zyra biznesi, etj. Gjithashtu dyqani ka lartesi mbi 4 metra qe mund te behet dhe dupleks ne nje pjese te tij. Pallati eshte buze rruge gje qe e ben ambjentin shume te aksesueshem. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 63m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Omer Nishani

Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! Njesia lokalizohet tek kryqezimi i Farmacis 10 Prane Konvikteve, ne nje ndertim i ri dhe cilesor m...

150,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane Big Market te nenkalimi i kodres se diellit. Ambienti eshte i o...

142,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Emerald Center, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri... - 79m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te rezidences Emerald Center ideuar per te qe...