Tek Rruga Siri Kodra, Shitet Ambient Biznesi Ne Katin Zero !! - 66m2

Unfurnished
145,000€

  • Rruga Siri Kodra
  • 114

Property Description

REFSK054455 - Tek rruga Siri Kodra, prane karburantit GegaOil, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në dy hapesira, nje depo dhe nje tualet. Dyqani është i përshtatshem për një sërë aktivitetesh të ndryshme si : dyqan, parukeri, berber, exchange, zyra biznesi, etj. Gjithashtu dyqani ka lartesi mbi 4 metra qe mund te behet dhe dupleks ne nje pjese te tij. Pallati eshte buze rruge gje qe e ben ambjentin shume te aksesueshem. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 66m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Siri Kodra
Construction Year 2017
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Storehouse Not furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

145,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 63m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Omer Nishani

Tek Farmacia 10 Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! Njesia lokalizohet tek kryqezimi i Farmacis 10 Prane Konvikteve, ne nje ndertim i ri dhe cilesor me...

150,000€
Te Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi Perfekte Per I... - 97m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, shitet njesi biznesi ideale per investim !! Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i kodres se diellit dhe momentalisht es...

142,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Emerald Center, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri... - 79m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Emerald Center Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te rezidences Emerald Center ideuar per te qene n...