Tek Kompleksi Novus, Ne Bulevardin E Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! - 111m2

E pa mobiluar
206,500€

  • Rruga Karl Gega
  • 92
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707306 - Tek Kompleksi Novus, Ne Bulevardin E Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave te kompleksit, e pajisur me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 111.6 m2 dhe siperfaqe neto 94.4 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje - perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht kompleksi ndodhet ne faze perfundimtare punimesh ( instalime elektrike dhe hidraulike) dhe pritet te behet i banueshem se shpejti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Karl Gega
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

125,000€
Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalis... - 64m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje si...