Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! - 128m2

E mobiluar
210,000€

  • Rruga Hamdi Sulcebe
  • 237
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527214 - Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo perfunduar. Apartamenti ka siperfaqe bruto 128m2 , me orientim Jug-Lindje -Perendim. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me dy fasada dhe me dalje ne ballkon, kendi i ndenjes, ambienti i gatimit dhe tavolina e ngrenies, 2 dhoma gjumi nga te cilat njera eshte matrimoniale dhe nje per femije qe aktualisht perdoret si depo, dy tualete nga te cilat njeri i dedikuar per dhomen e ciftit, dhe nje lavanteri. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Apartamenti Ka Nje Vlere Investimi te larte dhe eshte i investuar deri ne Detaj Duke filluar Nga Parketi Ac5,Pllakat e zgjedhura ne firmat me prestigjoze,Hidrosanitaret nga Markat me te mira, Mobilimi Unik, Vetrat Dopjo Xham Cilesore Etj. Disponon edhe nje garazhd me vlere ekstra 20.000 Euro . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 128m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga Hamdi Sulcebe
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Super Apartament 2+1, I... - 113m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Tek Tregu i Ri Elektrik, ne rrugen Ali Demi, Shitet Super Apartament 2+1+2 i Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose i tr...

217,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...