Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! - 108m2

E pa mobiluar
215,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 146
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB647334 - Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te fundit te nje pallati te mireadministruar me ashensor me siperfaqe totale 109 m2 dhe neto 87.9m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes i bollshem me shume drite se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar me dalje ne ballkon, dhome femijesh po ashtu me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter. Orientimi nga jug-lindja dhe pamja e hapur ben qe apartamenti te ket diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Nje tjeter vlere e shtuar e apartamentit eshte dhe pjesa e tarraces qe mund te shfrytezohet ne forma te ndryshme duke pasur parasysh pamjen e mrekullueshme te Tiranes qe te ofron lartesia e katit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti shume prane qendres ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komdode. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
850€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...