Prane QSUT, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! - 80m2

E pa mobiluar

400€ / muaj

350€ / muaj

  • Rruga e Dibres
  • 297
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFED676257 - Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i bollshem me kend gatimi me vete ,dhoma e gjumit matrimoniale ,dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare . Apartamenti disponon vetem kuzhinen e gatimit. Jepet me Qira bosh ose i mobiluar. Apartamenti ka orientim drejt Jugut dhe Perendimit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga e Dibres
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

470€ / muaj
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

450€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...