Tek Tirana Tower, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion !! - 135m2

E pa mobiluar

250,000€

220,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 99
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167290 - Tek "Tirana Tower" , Shitet Super Apartament 2+1, Me Cmim Okazion !! Apartamenti ndodhet ne katin e 19 njerit prej objekteve me te vecanta arkitekturore, qe po ndertohen aktualisht ne Tirane. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e sallonit te ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale, nje dhome femijesh dhe tualeti i dites. Apartamenti ne te gjithe trajektoren eshte me fasade xhami dhe nje hapsire verande qe ofron nje pamje te mrekullueshme duke marre parasysh dhe katin e larte. Objekti karakterizohet nga nje cilesi teper e larte ndertimi me hapesira rekreative dhe qendra tregtare ne katin 0. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 19
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 34

Tipare

Verandë Ashensor I Pa mobiluar Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

E RE
140,000€
Okazion Kleringu! Tek Falcon Residence, Shitet Apartame... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Okazion Kleringu! Prane Shkolles se Bashkuar, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje godin...