Te Kompleksi Malajzian, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Bollshme! - 94m2

E mobiluar
380€ / muaj

  • Rruga Allaman Dervishi
  • 60
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ697296 - Te Kompleksi Malajzian, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Bollshme! Apartamenti organizohet nga nje sallon me siperfaqe te bollshme dhe kuzhina , nje korridor shperndares, 2 dhoma gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje siperfaqe prej 86m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 pa ashensor. Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Allaman Dervishi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

E RE
350€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori...

119,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2, Me Verande ! - 153m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperf...