E RE
800€ / muaj
Tek Gjimnazi Petro Nini, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 60m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Tek Gjimnazi Petro Nini, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fasade Xhami!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ash...

E RE
1,300€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge... - 50m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruges Kryesore!!! Njesia e biznesit ka siperfaqe bruto 35m² njesi plus 15m² dubleks. Organizohet ng...

E RE
2,300€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Biznes Fastfood Buze Rru... - 2300m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Biznes Fastfood Buze Rruge!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, buze rruges kryesore. Ka nje si...

E RE
600€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Kat Vile 2+1 I... - 100m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Kat Vile 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, ambient i gatimit i ve...

E RE
900€ / muaj
Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra... - 99m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Sapo Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe t...

2,000€ / muaj
Ne Rrugen Nacionale Tirane-Dajt, Jepet Me Qira Njesi Bi... - 1800m2
Dajt - Dajt

Ne rrugen Nacionale Tirane-Dajt ne Km 10,larg zhurmes dhe smogut, ne mes gjelberimit dhe ajrit te paster jepet me qira "Flobes Park" i cili ka disa sh...

E RE
450€ / muaj
Ne Laprake, Jepet Me Qira Garsoniere E Sapo Investuar!!... - 50m2
Laprake - Rruga Bernard Bilota

Ne Laprake, Jepet Me Qira Garsoniere E Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati i vitit 2005, pa ashensor. Siperfaqja e apart...

E RE
2,500€ / muaj
Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 115m2
Stadiumi Air Albania - Rruga Dervish Hima

Tek Ambasador 3, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Zone Elitare!!! Ambienti ndohet ne katin e 7 ne ndertesen e Ambasador 3, ne nje nga godinat me pres...

1,200€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament... - 130m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te miread...

E RE
1,000€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 200m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Prane Kristal Center, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh te mireadmini...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

E RE
1,300€ / muaj
Tek Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 N... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulervardi I Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Ne N... - 70m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulervardi i Ri, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati 8 katesh dhe te pajisur m...

E RE
800€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 108m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Pamje Te Lire!!! Ambienti ndodhet katin e 7 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar m...

470€ / muaj
Tek Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Ng... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Blv. Bajram Curri, Prane Kinema Agimi, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje...

400€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 147m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne rrugen Xhon Belushi, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete+2 ballkone i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri,...

750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobi... - 100m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Te Ri Dhe Orientim Fantastik Me Drite Natyrale!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje p...

400€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....

450€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Bashke... - 124m2
Fresku - Rruga Xhon Belushi

Ne Fresk, ne Rrugen Xhon Belushi, jepet me qira super apartament 3+1+2 bashke me 1 post parkimi te pershire ne cmim. Apartamenti ka siperfaqe bruto 12...

500€ / muaj
Tek Bulevardi I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Nde... - 92m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe siper...

7,000€ / muaj
Buze Rruges Bulevardi Blu, Jepet Me Qira Kapanon + Show... - 3100m2
Kamez - Bulevardi Blu

Ne Kamez, Buze "Rruges Bulevardi Blu" Jepet Me Qira Kapanon + Show Room I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi. Toka ku shtrihet kapanoni dh...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!... - 223m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane QSUT, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!! Ambient ka siperfaqe totale 223m² dhe neto 192.8m², ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 128m2
Ambasada Amerikane - Rruga Mustafa Lleshi

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 10 katesh me ashensor dh...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Afer Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qera Ap.2+1, Me O... - 76m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, shume afer me Prokurorine e Tiranes, Jepet me Qera Apartament 2+1 me lokacion perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa...

460€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesi... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8-katesh dhe organizohet nga nj...

1,300€ / muaj
Tek Shallvaret, Perballe Tajvanit, Jepet Me Qira Ambien... - 110m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Te Shallvaret, Perballe Tajvanit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapo Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ka nje s...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Shkoze, Jepet Me Qera Ambjent Bashke Me Biznesin - 290m2
Shkozë - Rruga Shote Galica

Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per... - 107m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri te 2023, me dy ashensore dhe i mireadministruar. Apa...

400€ / muaj
Perballe Medresese, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hap... - 100m2
Medrese - Rruga Hamit Troplini

Perballe Medresese, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje sip...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Mozart, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Z... - 111m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Dervish Hatixhe

Tek Kompleksi Mozart, Tek Bulevardi Zogu I Pare Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti me siperfaqe bruto 111m2 dhe siperfaqe neto 92m...

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe...

650€ / muaj

700€ / muaj

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pl... - 105m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Te Kopshti Botanik, Prane Xhamise, Jepet me Qira Apartament 2+1 Me Planimetri te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati 5...

800€ / muaj
Te Bulevardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepe... - 116m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Te Buluvardi Zogu I, Prane Hotel Interkontinental, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te bani...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Nde... - 85m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 7 katesh te pajisur me a...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapësirë T... - 85m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ,Ne Rrugen Muhamet Deliu , Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7-katesh dhe organizo...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...