Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pagese Me Keste !!! - 130m2

Unfurnished
363,000€

  • Boulevard Kashar
  • 23

Property Description

REFUR577393 - Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe bruto 129.6 m2, neto 109.4 m2 ndodhet ne katin zero te nje kompleksi objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim ne faze fasade. Ambienti eshte me fasade xhami dhe krijon mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj, i cili mund te perdoret per aktivitete tregtare te ndryshme si per lokal, restorant, farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit te cilat do te kryhen nga Shoqeria"Urban Planning & Development shpk. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...

1,200€ / month
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Shaban Bardhoshi

Ne Kombinat Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe. Organizohet nga nje ambje...