Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !! - 225m2

Unfurnished
325,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 89

Property Description

REFRG164645 - Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !! Ambienti me siperfaqe 225 m/2, organizohet ne dy ambjente openspace. Ambienti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti per cdo biznes. Dyqani eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh tregtare dhe ofron mundesi te ndryshme organizimi te brendshem. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Na telefononi ne numrin 355 67 403 2997 per informacion dhe vizite ne prone !!

Property Details

Total Area 225m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Teodor Keko
Construction Year 2009
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Parking Opportunity Not furnished Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...