Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2

Unfurnished
140,000€

  • Rruga Loni Ligori
  • 159

Property Description

REFSK056702 - Ne Astiir, ne rrugen "Loni Ligori", shitet ambient komercial në katin zero të një pallati te ri me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në nje ambient open space dhe nje tualet. Aktualisht Ambienti eshte dhene me qera per magazine. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Loni Ligori
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mundesi Pagese Me... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...