Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! - 44m2

Unfurnished
120,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 109

Property Description

REFAK086614 - Tek Kompleksi Green City, Shitet Ambjent Komencial Ideal Per Zyra Ose Dyqan!!! Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ndërtim i vitit 2020. Siperfaqe totale e ambientit eshte 44m² dhe neto 43.14m². Hapësira përbëhet nga një shkallë e vogël, tre dritare të mëdha dhe një tualet i pajisur me lavaman, tualet dhe një aspirator. Kompleksi ku ndodhet eshte nga komplekset me te mira te viteve te fundit me shume hapesira te perbashketa, pishina, etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 44m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Nexho Konomi
Construction Year 2020
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Not furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Pl... - 104m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Abedin Rexha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te njeres nga ku...