Afer Kryqezimit te 21 Dhjetorit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge!! - 80m2

Unfurnished
650,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 185

Property Description

REFSK056148 - Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet Inxhinerise se Ndertimit dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 80 m2, nga te cilat 76 m2 eshte ne certifikaten e pronesise dhe 4 m2 eshte ne proces legalizimi. Ambjenti eshte i organizuar ne nje siperfaqe open space dhe nje tualet. Per shkak te lartesise qe ka dyqani, fasades se xhamit dhe vendodhja perfekte buze rruge ku ka fluks te madh levizjesh si me makina dhe me kembe, e bejne kete ambjenti komercial te pershtatshem per shume biznese te ndryshme. Momentalisht eshte i dhene me qera ne shumen 2315 euro/muaj (bruto), cka e ben nje mundesi shume te mire dhe per investim. Kontakto tani Agjensine Imobiliare Realdeal Properties ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Muhamet Gjollesha
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Storehouse Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Shitet njesi biznesi me hapesira te bollshme prane 21 Dhjetori te rruga Frederik Shiroka! Ambjenti eshte open space dhe aktualisht eshte lene me qira....

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ,Kompleksi Magnet , Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka...