Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! - 145m2

Unfurnished
317,500€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 90

Property Description

REFAJ696690 - Shitet njesi biznesi me hapesira te bollshme prane 21 Dhjetori te rruga Frederik Shiroka! Ambjenti eshte open space dhe aktualisht eshte lene me qira. Njesia eshte me fasad xhami dhe me akses hyrje dhe dalje ne 2 krahe. Njesia eshte 127 m2 neto dhe ka nje shtese prej 15m2. Orientimi eshte Jug-Lindje. Njesia e biznesit eshte nje mundesi e shkelqyer investimi pasi mund te sherbej per biznese te ndryshme si klinika , zyra , qender estetike etj. Pasi zona ku ajo ndodhet ofron facilitete te ndryshme. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 145m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Frederik Shiroka
Construction Year 1990
Total Building Floors 5

Features

Mortgage South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

550€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ,Kompleksi Magnet , Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe ka...

650,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Kryqezimit Te 21 Dhjetorit, Shitet Ambient Komerci... - 80m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet Inxhinerise se Ndertimit dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent K...