Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge !! - 130m2

Unfurnished
290,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 100

Property Description

REFSK053619 - Tek Mozaiku i Tiranes, ne rrugen Naim Frasheri, shitet Ambjent Komercial, ne katin zero te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto prej 130 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga kryesore, e cila ka trafik te larte kembesoresh dhe makinash. Struktura e ambjentit eshte shume funksionale dhe praktike, pa kollona te ndermjetme dhe perfshin nje ambjent te madh open space, nje zyre te vogel si dhe tualetin. Duke qene se eshte buze rruge si dhe eshte i gjithi me fasade xhami, te jep mundesin ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si studio te ndryshme, qendra estetike, call center, sherbim katering, magazine, etj. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Naim Frashëri
Construction Year 2004
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

3,500€ / month
Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira... - 159m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Open Space !!! Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe brenda qendres tregtare dh...

295,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totali... - 174m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Hysni Gerbolli

Prane Zogut Te Zi, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me ashensor, nderti...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...