Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planimetri Perfekte!! - 129m2

Furnished
230,000€

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 264
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166973 - Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin trete banim te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 129 m2 dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientohet drejt lindjes dhe jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Vendodhja e apartamentit ne nje zone prane Qendres si dhe mjaft te qete dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj. Njekohesisht prona ka si mundesi opsionale dhe nje garazhd me cmim ekstra. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 129m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Construction Year 2006
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,800€

185,000€

Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi I Ri Shitet Apartame... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...