Tek Kompleksi Ndregjoni, Bulevardi i Ri Shitet Apartament 3+1+2 Ideal Per Banim !!! - 128m2

Unfurnished

185,000€

165,800€

  • Rruga Filip Jano
  • 349
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647079 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes, se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi njera po prap me dalje ne ballkon, dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte perfekt lindje-jug-perendim. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 128m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Filip Jano
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndo...