Tek Bulevardi I RI, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim Te RI !! - 151m2

Unfurnished
241,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 443
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676068 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 8-katesh ndertim i vitit 2023. Organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me guzhinen e gatimit dhe dalje ne ballkon , dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar , dhoma e gjumit per femijet , dhoma e gjumit per miqte me dalje ne ballkon , tualeti i dites me dritare dhe nje depo . Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri, dhe cilesor me punime bashkekohore, ne faze perfundimtare ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik. Ne apartament vihen re punime ekstra nga pronari , tavane me gips ne te gjith apartamentin ,sistem kondicionimi chiller , tualetet te investuara nga e para etj. Orientimi i tij eshte drejt Lindjes , Jugut dhe Perendimit cka sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te pare nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin +355674032997

Property Details

Total Area 151m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hape...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin...