Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi, Buze Rruge!! - 83m2

Unfurnished
275,000€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 250

Property Description

REFRG165939 - Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin, hapsiren dhe levizjen teper te madhe qe ka zona. Ambienti eshte openspace me fasade xhami per ekspozim dhe me nje verande rreth 50 m/2 te shfrytezueshme per biznesin qe mund te zhvilloj aktivitetin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 83m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Pjeter Budi
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Invested Recently Window screens South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

281,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me... - 208m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xhelus, ne Rrrugen e Elbasanit prane Ambasades Austriake shitet super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqaq...

220,000€
Tek Etc Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m²...

170,000€
Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto...