Tek Kompleksi Novus, Ne Bulevardin E Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! - 111m2

Unfurnished
206,500€

  • Rruga Karl Gega
  • 92
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707306 - Tek Kompleksi Novus Ne Bulevardin E Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje prej godinave te kompleksit, e pajisur me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 111.6 m2 dhe siperfaqe neto 94.4 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje - perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht kompleksi ndodhet ne faze perfundimtare punimesh ( instalime elektrike dhe hidraulike) dhe pritet te behet i banueshem se shpejti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Karl Gega
Construction Year 2024
Total Building Floors 7

Features

Elevator Balcony Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 111m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...