Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! - 128m2

Furnished
210,000€

  • Rruga Hamdi Sulcebe
  • 237
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFES527214 - Tek 5 Maji Pran Emeral Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo perfunduar. Apartamenti ka siperfare bruto 128m2 , me orientim Jug-Lindje -Perendim. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me dy fasada dhe me dalje ne ballkon, kendi i ndenjes, ambienti i gatimit dhe tavolina e ngrenies, 2 dhoma gjumi nga te cilat njera eshte matrimoniale dhe nje per femij qe aktualisht perdoret si depo, dy tualete nga te cilat njeri i dedikuar per dhomen e ciftit. dhe nje lavanteri. Apartamenti shitet i mobilur si ne foto. Apartamenti Ka Nje Vler Investimi te lart dhe eshte i investuar deri ne Detaj Duke filluar Nga Parketi Ac5,Pllakat e zgjedhura ne firmat me prestigjoze,Hidrosanitaret nga Markat me te mira, Mobilimi Unik, Vetrat Dopjo Xham Cilesore Etj.Disponon edhe nje garazhd te Perfshir ne Cmim . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 128m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Hamdi Sulcebe
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation West Orientation View Parking post Garage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

212,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 132m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me as...

119,000€
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri, Me... - 99m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...